2012-06-15, Bierzmowanie 2012

Prafia Domaszków

Młodzież domaszkowska, która przyjęła 12 czerwca 2012 roku w Międzylesiu Sakrament Bierzmowania z rąk J. E. ks. bp dr Adama Bałabucha.

2012-06-14, UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA.

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA.

Wróćmy myślami do tych chwil, gdy Pan Jezus niesiony przez kapłana w złocistej Monstrancji, pod postacią Białego Chleba przemierzał nasze domaszkowskie drogi.

2012-06-09, Komunia 2012

Prafia Domaszków

Pierwsza Komunia Święta w Parafii.

27 maja, podczas Uroczystej Eucharystii  o godz. 1000, w szeregi tych, którzy mogą już karmić się Przenajświętszym Ciałem Pana Jezusa wstąpiło siedemnaścioro nowych dzieci z klasy drugiej.

2012-04-01, Rekolekcje Wielkopostne 2012

Prafia Domaszków

Pan Bóg uczynił narzędziem w swoich rękach ojca Tadeusza Hojkę – przełożonego klasztoru  Ojców Sercanów z Polanicy  i przysłał Go do naszej domaszkowskiej wspólnoty, by w dniach od 25 do 28 marca głosił nam wielkopostne rekolekcje, które były zarazem odnowieniem ubiegłorocznych Misji Świętych.

2012-03-13, Zespół OSET w Domaszkowie

Prafia Domaszków

„Kto ma uszy do słuchania niechaj słucha”. Dane nam było słuchać śpiewnej modlitwy w wykonaniu Zespołu  „OSET” z  pobliskiego  Goworowa.

2012-01-22, Kolędowanie

Prafia Domaszków

„ (…) Śpiewajcie aniołowie, pasterze, grajcie Mu (…) ”

W dzisiejszą niedzielę, podczas Sumy o godz. 11.00, w naszej domaszkowskiej Świątyni zamiast aniołów i pasterzy śpiewali i grali, oddając chwałę Panu, „Długopolanie” z Długopola Górnego.

Dziękujemy wszystkim członkom Zespołu za ubogacenie Liturgii Mszy Świętej i dostarczenie nam wielu wspaniałych przeżyć artystyczno – muzycznych.

BÓG ZAPŁAĆ.

1 « [1] [2] [3] [4] » 4