Dodano: 2012-06-15, Bierzmowanie 2012

Młodzież domaszkowska, która przyjęła 12 czerwca 2012 roku w Międzylesiu Sakrament Bierzmowania z rąk J. E. ks. bp dr Adama Bałabucha, pragnie podziękować za ten dar w niedzielę, 17 czerwca 2012 r. o godz. 15 00, podczas Nabożeństwa Czerwcowego, w naszej świątyni. Zapraszam do wspólnej modlitwy nowo bierzmowaną Młodzież wraz z Rodzicami i Świadkami bierzmowania.
Jako domaszkowska Wspólnota Parafialna, chcemy Wam życzyć Drodzy Młodzi, byście byli Świadkami Chrystusa, byście naśladowali Go na wszystkich drogach Waszego pielgrzymowania po tej ziemi, byście żyli Ewangelią i wypłynęli na głębię pięknego, chrześcijańskiego życia. Szukajcie wciąż światła, które daje nadzieję, dopomaga dostrzec cel i sens istnienia. Niech Duch Święty przemienia Wasze życie, a przez Was niech przemienia się oblicze Kościoła, Ojczyzny naszej i świata całego.
Namaszczeni znamieniem Ducha Świętego w Sakramencie Bierzmowania zostali:
Barwińska Krystyna, Brocki Kamil, Burza Maciej, Chmielowicz Michał, Golec Tomasz, Hajduk Marzena, Hajduk Patryk, Hajduk Przemysław, Jacak Grzegorz, Kipnik Michał, Kud Magdalena, Kulikowski Wojciech, Kruczek Hubert, Pilch Karolina, Rudalska Klaudia, Serafinowicz Sara oraz Socha Michał.

Parafia Domaszków Parafia Domaszków Parafia Domaszków Parafia Domaszków Parafia Domaszków Parafia Domaszków Parafia Domaszków