Dodano: 2012-03-13, Zespół OSET w Domaszkowie

„Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha”.  Dane nam było słuchać śpiewnej modlitwy w wykonaniu Zespołu  „OSET” z  pobliskiego  Goworowa.  W trzecią niedzielę Wielkiego Postu uczestnicząc we Mszy Świętej wzruszał nas piękny, refleksyjny, wielkopostny śpiew. Mogliśmy przez to bardziej zbliżyć się do Krzyża i objąć zbolałe nogi cierpiącego Chrystusa, prosząc Go jednocześnie o przebaczenie i błogosławieństwo.

Dziękujemy za ubogacenie Przenajświętszej Ofiary dźwiękami płynącymi z Waszych życzliwych serc, kochających ust oraz otwartych dłoni.

Bóg zapłać.

Parafia Domaszków Parafia Domaszków Parafia Domaszków Parafia Domaszków Parafia Domaszków

Parafia Domaszków Parafia Domaszków Parafia Domaszków