Dodano: 2012-06-09, Komunia 2012

Pierwsza Komunia Święta w Parafii.

27 maja, podczas Uroczystej Eucharystii  o godz. 1000, w szeregi tych, którzy mogą już karmić się Przenajświętszym Ciałem Pana Jezusa wstąpiło siedemnaścioro nowych dzieci z klasy drugiej.

Życzymy Wam, Kochane Dzieci Pierwszokomunijne:  niech przyjaźń z Panem Jezusem trwa przez całe Wasze życie, a częste przyjmowanie Boskiego Ciała w Komunii Świętej niech Was umacnia w stawaniu się coraz piękniejszymi i lepszymi ludźmi.

Także tym Dzieciom z klasy trzeciej, które przeżywały w minioną Niedzielę Pierwszą Rocznicę swojej Komunii Świętej życzymy odwagi i wytrwałości w świadczeniu swoją postawą, że tylko Bóg jest Drogą Prawdą i Życie

Parafia Domaszków  Parafia Domaszków